KORAL FISH

Firma Koral Fish operon ne sektorin e perpunimit te produkteve te detit qe nga viti 1994. Prej shume vitesh kompania operon dhe ne tregjet nderkombetare, vecanerisht ne ate Italian, maredheniet me te cilen jane intensifikuar se tepermi vitet e fundit.

Kontakt

Autostrada Dr-Tr, Km 2

Tel: +355 5 22 36 800

Fax: +355 5 22 36 801

E-mail: alb@koralfish.com

Orari

E Hene 07:00 - 17:00

E Marte 07:00 - 17:00

E Merkure 07:00 - 17:00

E Enjte 07:00 - 17:00

E Premte 07:00 - 17:00

E Shtune 07:00 - 17:00

E Diel 07:00 - 17:00